W związku z opóźnieniami w pracy firm logistycznych oraz okresu inwentaryzacji u naszych dostawców oraz w naszej firmie zamówienia złożone do 06.01.2023 mogą być realizowane z opóźnieniami.
Do czego wykorzystujemy lampy ostrzegawcze i jakie są ich rodzaje 0
Do czego wykorzystujemy lampy ostrzegawcze i jakie są ich rodzaje

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się możliwościom wykorzystania lamp ostrzegawczych, które są niezwykle przydatne w wielu sytuacjach, takich jak awarie, awaryjne postoje czy kontrola ruchu. Przedstawimy dwa główne rodzaje lamp ostrzegawczych – stacjonarne i montowane na magnes, a także omówimy różne zastosowania i sposoby montażu.

czytaj całość »
Jak wybrać kogut na magnes? 0
Jak wybrać kogut na magnes?

Wybór odpowiedniego oświetlenia dla pojazdów specjalistycznych, takich jak pojazdy służb ratowniczych, pojazdy budowlane czy rolnicze, jest kluczowy dla bezpieczeństwa. Jednym z popularnych rozwiązań są koguty na magnes. W tym artykule pomożemy Ci wybrać odpowiedni model dla Twoich potrzeb.

czytaj całość »
Jak rozmieścić światła na przyczepie. 0

Często klienci pytają nas ile obrysówek powinni założyć do swojej przyczepy lub w jakich odległościach je zamontować. Poniżej postaramy się wyjaśnić jak rozmieszczać oświetlenie na przyczepach zgodnie z wytycznymi prawa.

czytaj całość »
Oświetlenie i oznakowanie pojazdów, maszyn i przyczep rolniczych. 0

Oświetlenie i oznakowanie pojazdów, maszyn i przyczep rolniczych.  

Braki lub nieprawidłowe oświetlenie jest jedną z najczęściej spotykanych usterek pojazdów rolniczych biorących udział w wypadkach drogowych. Nierzadko są wymieniane jako jedna z przyczyn zdarzeń, w których giną lub odnoszą rany ludzie. W celu zadbania o bezpieczeństwo własne oraz innych warto kontrolować stan oświetlenia i stosować wyłącznie sprawdzone lampy posiadające niezbędne homologacje. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl